Başlangıç olarak;

İlk olarak öğrencinin hangi konularda eksik bulunduğunu kavramak ve öğrenciyi tanımak amacıyla özenle hazırlanmış sorulardan meydana gelen "seviye saptama testi" uygularız. Bu test bize öğrencinin en çok gereksinimi olan hususları belirlememize yardımcı olur.

Öğrencinin belli akademik gereksinimlerini ve ailenin hedeflerini saptamak amacıyla sizi dikkatlice dinleriz. Sonra net hedeflerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmeniz amacıyla ideal bir ev içi özel ders uygulaması öneririz.

Çocuğunuzu en iyi siz bildiğiniz amacıyla, sizi özel dersi yönlendirmede yardım etmek ve uygulama süresince bizimle yakın ilişkide olmanız amacıyla teşvik ederiz.

Bizim en kolay önerilerimiz ile sizin çocuğunuz ile ilgili bildiklerinizi birleştirince, öğretimin sıklığının, oturum süresinin, öğretmenin ve Öğrenci Başarı Planının öğrencinizin öğrenme stiline uyumlu olmasından emin olabiliriz.

Ders döneminde;

Her ders bitiminde dersin ne kadar faydalı bulunduğunu öğrenmek amacıyla öğrenciye ödev testi veririz. Diğer dersin başında bu test denetim edilir ve eksikleri olası bulunduğu kadar kapatırız.

Her ay sonucunda bu testlerin istatiksel bilgilerini aile ile paylaşırız.
Öğrencinin dershane ve okul sınavlarının kayıtlarını da tutup devre sonucunda öğrencinin gelişim grafiğini çıkarırız.

Kontrol aşaması;

Her ay aile ile görüşülüp öğretmen ve dersler ile ilgili geri bildirim alırız; ailenin memnun kalmaması halinde öğretmen farklılığı öneririz.

Whatshapp