Kaliteli ve Güvenli Eğitim

UĞURLU EĞİTİM size uygun öğretmen tercihleriyle kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Sizlerden gelen ders talepleriyle beraber, dersin içeriği, dersi alacak öğrencinin durumu en ince ayrıntısına kadar incelendikten sonra, sizlere daha nitelikli bir eğitim sunmak için Uğurlu Ders öğretmen kadromuzdan sizler için en uygun öğretmen seçimi yapılır.

Öğretmen ve öğrenci uyuşmazlıkları gibi oluşması çok düşük ihtimallerle karşılaştığımızda, bu durum kurumumuz tarafından hemen dikkate alınıp çözümlenir. Uğurlu Eğitim size kaliteli eğitimin dışında güvenilir bir eğitim hizmeti sunuyor. Bireysel olarak araştırma yapıp edinebileceğiniz bir özel ders çok güvenilir olmayabilir. Evinize gelecek öğretmen hakkında ilk başta sahip olacağınız tek bilgi adı soyadı ve telefon bilgisidir. Ama özel ders isteğiniz için Uğurlu Eğitim ile yönlendirilecek tüm öğretmenler, kurumumuz tarafından yapılan mülakatlardan geçmiş olup, tüm öğretmenlerimizin öğrenim belgeleri, adli sicil kaydı, ikametgah ve nüfus bilgilerini gösteren belgeleri kurumumuzda bulunmaktadır. Evinize gelecek öğretmenin kim olduğunu ve bütün bilgilerini kurumumuzdan öğrenebilirsiniz.

TYT AYT özel ders

Başarılı bir gelecek iyi bir eğitim ile kazanılır. Geleceğinizi yönlendiren en önemli faktör ise lise ve üniversitede olmak istediğiniz mesleğe göre bölüm seçebilmek, bu bölümü kazanmaktır. Bizler de bunun farkındayız ve öğrencilerimizi en ince ayrıntıları bile göz önüne alarak sınavlara hazırlamaktayız.

* TYT ve AYT’de çıkan tüm derslerden evinizde ya da özel sınıflarımızda birebir eğitim,
* Deneme sınavları,
* Lise derslerine takviye çalışmalar,
* Yazılı çalışmaları,
* Bazı dersleri yabancı dilde öğrenenler için, ingilizce matematik gibi, özel dersler,
Matematik, geometri, analitik geometri, biyoloji, fizik, kimya, tarih, coğrafya, Türkçe, Edebiyat, felsefe grubu gibi tüm derslerinize özel ders hizmeti sunuyoruz.

Vizyonumuz

Bilgi ve eğitimi en önemli ihtiyaç olarak gören Uğurlu Eğitim, eğitim çerçevesinde yeni nesil eğitim stratejilerine dayalı öğrenme teknikleri, ezberci yaklaşımdan uzak, uygulayıcı yöntemler ve öğrencinin aktif katılımını sağlayacak uygulamalar ile bireysel gelişimi üst düzeye çıkartmanın yanında öğrencilerinin düşünme becerilerini de artırmanın gayretini sürdürerek öğrencilerini geleceğe hazırlamakta, toplumda saygın bireyler haline getirmekte ve sayılı başarılı öğrenciler arasına sokmaya çalışmaktadır.

Misyonumuz

Uğurlu Eğitim, öğrencilerinin bireysel özelliklerini ve yapılarını da dikkate alarak uyguladığı öğretim yöntemlerinin yanında, tecrübeli kadrosu ve sağlamış olduğu güvenli eğitim ile;

• Ailesine, çevresine, ülkesine ve en önemlisi kendisine karşı saygılı olmayı başarabilen,
• Ders çalışmayı ve ders çalışma etkinliklerini benimseyen,
• Öğrenime açık ve öğrendiklerini günlük hayatıyla ilişkilendirebilen,
• Yapılan sınavlarda başarı ortalamasını her geçen gün artıran
• Kendine olan öz güveni yüksek,
• Araştırma, sorgulama ve yorumlama özelliklerini her geçen gün geliştiren
• Eğitim teknolojilerini kullanabilen ve bu yeteneğini diğer bireylere aktarabilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Tıkla WhatsApp'tan Yaz